Незаконний видобуток піщано-гравійної суміші на майже 7,3 млн грн – судитимуть підприємця на Закарпатті (ФОТО)

За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно приватного підприємця за фактом незаконного видобутку піщано-гравійної суміші (ч. 2 ст. 240 КК України).

Встановлено, що підприємець протиправно видобував корисні копалини загальнодержавного значення під виглядом робіт із розчистки русла р. Тиса.
Для видобування піщано-гравійної суміші він залучив найманих робітників та вантажну техніку, а здобуту суміш у подальшому реалізовував мешканцям району. Експертизою встановлено, що дії підприємця завдали державі близько 7,3 млн грн збитків.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Головного управління Нацполіції в Закарпатській області за оперативного супроводу Управління СБУ в Закарпатській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


За матеріалами Закарпатської обласної прокуратури

Поділитись

Джерело статті: “https://stopcor.org/nezakonnyj-vydobutok-pishhano-gravijnoyi-sumishi-na-majzhe-73-mln-grn-sudytymut-pidpryyemczya-na-zakarpatti-foto/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top