Діти учасників АТО зустрічають Прапор Миру у районах Вінниччини

Прапор Миру мандрує Вінниччиною. За тиждень він має об'їхати всі 27 районів області.

Стартувала акція у Вінниці 15 серпня. Учасники підписали прапор України і передали його в наступні райони. На стягові написали свої побажання діти учасників АТО та службовців-строковиків, вірячи, що вони стануть оберегом для наших захисників.

— Ми передаємо прапор у сусідні райони, по декілька міст в один день, — говорить член оргкомітету Світлана Шевчук. — Передаємо попутніми автівками, автобусами. Щоразу люди зустрічають прапор урочисто, з віршами, піснями. Щодня в кількох районах завдяки прапору відбувається маленьке свято. З Бару у Жмеринку прапор передавав демобілізований учасник АТО зі своєю донечкою. Взагалі, діти мобілізованих воїнів є головними у цьому марафоні.

прапор миру фото

Прапор Миру уже побував у Калинівці, Хмільнику, Козятині, Літині, Барі, Жмеринці, Мурованих Курилівцях, Шаргороді, Могилеві-Подільському. Назустріч йому виходили вихованці шкіл, посадовці, місцеві активісти.
Сьогодні прапор приїздить до Чернівців. Також за день встигне побувати в Ямполі та Томашполі.

Як розповіла кореспонденту Vlasno.info організатор ямпільського етапу акції Лідія Петровська, діти сприймають цю ініціативу дуже гарно.

— У нас в районі близько двохсот дітей, батьки яких мобілізовані, або вже відслужили. Ми запросили близько півсотні родин, які мешкають у самому Ямполі, — розповідає пані Лідія. — Сьогодні будемо зустрічати прапор, проведемо урочистості, а тоді самі відвеземо його в Томашпіль. Діти писатимуть побажання, також готують малюнки, щоб передати бійцям.

Попереду ще багато районів, а фінішує мандрівний прапор у Гайсині, де його разом з подарунками від дітей передадуть військовій частині.

прапор миру фото

прапор миру фото

Фото: http://vinnytsia.solydarnist.org/

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top