У Вінниці малюки змагалися за упаковку підгузників


На вінницькій набережній відбулися змагання "Забіг у повзунках". В них брали участь діти віком від восьми місяців до півтора року. Вони самотужки долати дистанцію довжиною п'ять метрів по доріжках встелених матами. Дорослі їх підтримували і заохочували іграшками, ключами, телефонами, булочками та йогуртами. Допомагати рухатись і підштовхувати заборонено.

"На відміну від попередніх років, в цьому було набагато більше бажаючих взяти участь у змаганнях. Допустили 33 хлопчики і 26 дівчаток. Багато було бажаючих, які не відповідали встановленому правилами віку. Тобто, батькам це цікаво і вони беруть участь разом із дітьми. Це їх невеликі, але перші перемоги. Нехай вони переростають у великі здобутки", - каже директор центру підліткових клубів "Універ" Віра Балєєва.

У змаганнях брали участь двійнята Надія і Жанна Веронюк.

" Дівчата дуже рухливі, найбільше люблять пригунки і ходунки. Вранці сьогодні по телефону зареєструвалися і прийшли. Старша на хвилину від сестри Надюша тут трохи поспала і повна сил прокинулась саме перед стартом дівчаток. Вона випередила Жанну на кілька секунд,"розповідає бабуся Оксана Веронюк.

Всі учасники отримали морозиво і блокноти. Переможцем серед хлопчиків став Андрій Бодіян. Йому крім згаданого вручили велику упаковку підгузників.

"Вчора ввечері ми прочитали оголошення в контакті про цей конкурс. Побачили, що ми підходимо за віком, бо нам рік і один місяць. Прийшли трохи раніше поповзали по матах потренувалися і прибігли з найкращим результатом. Знали, що вона дуже любить гратися ключами та дезінфікатором для рук. Ними і махали перед нею під час забігу", - каже Дмитро Пшеничнюк, садить в коляску і дає їсти сосиску доньці, найшвидшій серед дівчаток Аріну.http://gazeta.ua/articles/regions/_u-vinnici-malyuki-zmagalisya-za-upakovku-pidguznikiv/639763
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top