Стали відомі несподівані імена нових ведучих третього сезону “Голос. Діти” (ФОТО)

“Проект “Голос.Діти” зараз дуже потрібен Україні. Ми всі віримо в те, що у нас в країні все буде добре, що на нас чекає дуже гарне світле майбутнє. І саме історії дітей, які приходять на проект, їхній позитивний настрій і все, що відбувається на сцені і за лаштунками, точно дає нам це відчуття впевненості. Адже підростає нове прогресивне покоління, яке творитиме майбутнє нашої країни. Телеканал “1 1″ здійснює мрію сотень дітей, які мають можливість вийти на професійну сцену, отримати коментарі тренерів, а з цим безцінний досвід”, – коментує Катя Осадча.

Ними знову став незмінний тандем, що полюбився дітям і дорослим, Юрій Горбунов та Катя Осадча.

Як відомо, популярна телепара має великий досвід роботи в дитячих розважальних проектах телеканалу “1 1”. Юрій Горбунов та Катя Осадча були ведучими другого сезону “Голос.Діти”, п’ятого сезону “Голосу країни”, а в проекті “Маленькі Гіганти” Юрій навіть брав участь як зірковий суддя.

“Я дуже радий, що телеканал”1 1″продовжує свою традицію виробництва дитячих розважальних проектів. Після участі в багатьох проектах можу сказати, що саме дитячі шоу мають для мене особливе значення. Вони зігрівають душу, надихають і мотивують з упевненістю дивитися в майбутнє”, – каже Юрій Горбунов.

Новий сезон дитячого вокального проекту “Голос.Діти” обіцяє стати найбільш позитивним і життєрадісним. Уже зараз продюсери відзначають, що учасники третього сезону – абсолютно нове покоління дітей, сучасних, яскравих і вільних від стереотипів, сміливих у самовираженні, при цьому – вони володіють унікальними тембрами і найсильнішими голосами.

Над проектом “Голос.Діти-3” працює команда “1 1 Продакшн” під керівництвом Вікторії Лезіної. Музичний продюсер проекту – Руслан Квінта.

Джерело

Загрузка...

Источник: “http://de-facto.cc/стали-відомі-несподівані-імена-нових/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top