Той, що категорично проти щоб озброювались прості українці: Стало відомо, скільки Аваков роздав "стволів" за час свого міністрування

У 2018 році у Авакова засекретили списки тих, хто отримав нагородну зброю.

За п’ять років , в період з 2014 по 2019 рік , Міністерство внутрішніх справ , яке очолює весь цей час Арсен Аваков , нагородило вогнепальною зброєю 2 942 людини . Про це йдеться у відповіді МВС на запит журналістів, передають з посиланням на .

"Повідомляємо, що за вказаний період відомчою заохочувальною відзнакою МВС "Вогнепальна зброя" нагороджені 2 942 людини", - заявили в пресслужбі МВС.

Об этом сообщает Министерство правдыІнформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/toi-shcho-katehorychno-proty-shchob-ozbroiuvalys-prosti-ukraintsi-stalo-vidomo-skilky-avakov-rozdav-stvoliv-za-chas-svoho-ministruvannia-360191.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top