Він небезпечний для США, – Пелосі наполягає на імпічменті ТрампаСпікер Палати представників США Ненсі Пелосі наполягає на необхідності оголошення імпічменту 45-му президенту Дональду Трампу. Вона назвала Трампа загрозою для Сполучених Штатів.

Об этом сообщает РуссианГейт

Про це повідомив телеканал CNN, – РБК.

Як наголосила Пелосі під час дебатів у Палаті представників, саме 45-й президент спровокував заворушення біля Капітолія, які призвели до жертв серед протестувальників та правоохоронців.

“Він повинен піти. Він являє собою явну та актуальну загрозу для країни. Президент має бути підданий імпічменту. Я вважаю, що президент має бути визнаний винним Сенатом”, – заявила вона.

Пелосі зазначила, що оголошення імпічменту Трампу допоможе врятувати США.

“Це конституційний засіб, який гарантує, що країна буде врятована від людини, яка була рішуче налаштована зруйнувати те, що нам дороге”, – сказала вона.

Сьогодні у Палаті представників Конгресу США почалося обговорення питання оголошення імпічменту Трампу. Голосування за імпічмент має відбутися між близько 23:00 за київським часом.

Республіканці відмовилися скликати засідання Сенату для розгляду імпічменту Трампа до інавгурації нового президента Джо Байдена. Тобто імпічмент сенатори розглянуть не раніше 20 січня.

Нагадаємо, Пелосі вважає, що імпічмент не дозволить Трампу знову стати президентом США.загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/vin-nebezpechnyy-dlia-ssha-pelosi-napoliahaie-na-impichmenti-trampa/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2021. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top