Кіровоградщина: фахівці з ліквідованих РДА зможуть без конкурсу працевлаштовуватись у громадах


Працівники районних державних адміністрацій, які ліквідують через адміністративно-територіальну реформу, можуть без конкурсу працевлаштовуватись у органи місцевого самоврядування ОТГ на рівнозначні посади.

Об этом сообщает Русский слон

posada

Сьогодні, 20 листопада, начальниця управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури ОДА Вікторія Кулікова під час брифінгу розповіла про закон, який забезпечить роботу органів місцевого самоврядування в умовах нового адмінтерустрою. Нагадаємо, законопроєкт №3651 Верховна Рада підтримала 17 листопада у другому читанні та в цілому.

За словами Вікторії Кулікової, закон врегулює питання правонаступництва нових місцевих і районних рад, їхніх виконавчих органів у частині прийнятих раніше рішень, бюджетів, фінансових і майнових зобов’язань, комунального і державного майна.

Процедура ліквідації районних державних адміністрацій, органів «старої каденції» місцевого самоврядування передбачена шляхом злиття. Новоутворене РДА буду мати юрисдикцію на всю територію нового району. РДА буду правонаступниками майна адміністрацій, які ліквідуються,– каже посадовиця.

За її словами, працівники РДА можуть шляхом переведення без конкурсу бути працевлаштовані на рівнозначну посаду у органи місцевого самоврядування.

Важлива норма, що законодавець дав можливість працівникам районних державних адміністрацій, які будуть ліквідовуватись, шляхом переведення працевлаштовуватись в орган місцевого самоврядування без проходження обов’язкового конкурсу на рівнозначні посади, – каже Вікторія Кулікова. – Сьогодні, багато громад, які сформовані в новому форматі ще, можливо, не мають кадрів виконувати всі повноваження, визначені законом про місцеве самоврядування. Правильно скористуватись цією нормою і запросити людей працювати в команду.

Нагадаємо, 25 жовтня місцеві вибори на Кіровоградщині відбулися за новим адміністративним розподілом.

Як уже повідомлялося, 12 червня Кабінет Міністрів України затвердив нове районування регіонів. На Кіровоградщині утворив чотири – Голованівський, Кропивницький, Новоукраїнський та Олександрійський.


Джерело статті: “https://gre4ka.info/suspilstvo/61772-kirovohradshchyna-fakhivtsi-z-likvidovanykh-rda-zmozhut-bez-konkursu-pratsevlashtovuvatys-u-hromadakh”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top