Азербайджан заявив про знищення вірменського штурмовика Су-25. Вірменія це спростувала

Азербайджан та Вірменія сьогодні звинуватили одна одну у зриві чергового перемир’я

Міністерство оборони Азербайджану заявило 18 жовтня про знищення підрозділами протиповітряної оборони штурмовика Су-25 вірменських збройних сил.

Об этом сообщает Министерство правды

"18 жовтня о 12.30 [за місцевим часом] підрозділами ППО Азербайджану збили черговий штурмовик Су-25 збройних сил Вірменії, який намагався завдати авіаударів по позиціях азербайджанської армії на Джебраїльському напрямку", – ідеться в заяві відомства.

Прессекретарка міноборони Вірменії Шушан Степанян у коментарі російському агентству ТАСС сказала, що заява азербайджанських військових про збитий Су-25 вірменської армії "є нахабною брехнею, а у Вірменії немає збитого літака".

Азербайджан і Вірменія сьогодні знову звинуватили одна одну у зриві перемир’я, яке сторони уклали ввечері 17 жовтня. Воно мало початися з 0.00 18 жовтня.

1991 року Нагірний Карабах за підтримки Вірменії оголосив про незалежність від Азербайджану. Це призвело до бойових дій, які тривали до 1994 року. Збройний конфлікт завершився підписанням Бішкекського протоколу про перемир’я і припинення вогню, але час від часу між сторонами виникають збройні сутички. За час конфлікту в регіоні загинуло понад 30 тис. осіб. Азербайджан вважає Нагірний Карабах окупованою Вірменією територією. Повідомляли про загиблих і поранених військовослужбовців і мирних жителів.

27 вересня 2020 року в Нагірному Карабаху спалахнув наймасштабніший за останні роки конфлікт. Міністерство оборони Азербайджану звинуватило Вірменію в "масштабній провокації", обстрілі позицій азербайджанської армії та оголосило про початок "стрімкого контрнаступу". Вірменська влада, зі свого боку, заявила, що азербайджанські військові ініціювали наступ на Нагірний Карабах. Під час конфлікту сторони використовують танки, важку артилерію та авіацію.

Воєнний стан ввели як у Вірменії, так і в окремих районах Азербайджану. Обидві країни, які беруть участь у конфлікті, оголосили мобілізацію.

Туреччина відкрито підтримує в цьому конфлікті Азербайджан.

9 жовтня під час переговорів у Москві представники Азербайджану та Вірменії домовилися про припинення вогню в Нагірному Карабаху з 12.00 10 жовтня. Однак після настання перемир’я обидві сторони звинуватили одна одну в його порушенні.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/azerbajdzhan-zajaviv-pro-znishchennja-virmenskogo-shturmovika-su-25-virmenija-tse-sprostuvala-1523479.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top