Андрія Пальчевського запідозрили в зв’язках з Офісом президента

Кандидат в мери Києва Андрій Пальчевський може бути технічним кандидатом і, ймовірно, пов’язаний з Офісом президента України — він "грає на руку" кандидатці в мери столиці від "Слуги народу" Ірині Верещук.

Об этом сообщает FIB


Про це йдеться в матеріалі "Апострофа".


Станом на вересень Пальчевський витратив на своє просування як кандидата в мери Києва 4,9 млн гривень на зовнішню рекламу, близько 50 тис. доларів на рекламу в Facebook і більше 30 тис. доларів на мережу ботів, які працюють у соцмережах, піарячи Пальчевського.


У той же час Пальчевський позиціонує себе скоріше як бізнесмен, а не як політик, і передвиборна гонка за пост мера Києва може бути для нього не більше ніж новим бізнесом.


"Судячи з усього, він — не більше ніж технічний кандидат, чиє завдання вкрасти голоси виборців, забрати на себе частину електорату. З огляду на його риторику і спрямованість, цілком очевидно, що Пальчевський грає на електоральному полі Кличка і виставлений саме для того, щоб відтягнути на себе частину його голосів. Тим самим він, фактично, надає послугу кандидатці від "Слуги народу" Ірині Верещук", — йдеться в матеріалі.


Відзначається, що Пальчевський знайомий з керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком і з самим президентом, адже саме в його клініці на той час кандидат у президенти Володимир Зеленський здавав аналізи. Як говориться в окремих ЗМІ, партнерські відносини Зеленського і Пальчевського можуть тривати не перший рік.


Нагадаємо, раніше Зеленський коментував факт їхнього знайомства. За словами президента, засновник клініки "Євролаб" Андрій Пальчевський — колишній російський військовий, український бізнесмен, телеведучий і екс-заступник міністра, його другом не є. При цьому президент не заперечував факту давнього з ним знайомства.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/elections/2020-10-18/andreya-palchevskogo-zapodozrili-v-svyazyah-s-ofisom-prezidenta/212143”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top