17.10.20 11:10 Зустріч Зеленського і Ердогана

Зближення України й Туреччини – це крок з дуже великими позитивними наслідками для нас. 16 жовтня по підсумках зустрічі в Стамбулі Президенти України та Туреччини Володимир Зеленський і Реджеп Тайіп Ердоган підписали спільну заяву. Не буду детально прописувати те, про що там йшлося, все є в мережі, назву тільки значущі моменти:
• докладати зусилля, спрямовані на деокупацію Криму, а також відновлення контролю України над окремими районами Донецької та Луганської областей України;
• Туреччина продовжить сприяти Україні в досягненні критеріїв членства в Альянсі, а також сумісності Збройних сил і НАТО, в тому числі шляхом проведення відповідних спільних військових навчань;
• продовжувати надавати особливого значення розвитку всебічного співробітництва між військово-морськими силами України і Туреччини;
• зміцнення регіонального співробітництва зацікавлених країн для стійкого економічного розвитку і захисту навколишнього середовища в Чорному морі;
• координувати спільні зусилля для забезпечення захисту прав людини в окупованій Автономній Республіці Крим та місті Севастополь, а також для звільнення всіх незаконно ув’язнених українців;
Саме ці моменти і говорять про те, що Україна крокує незворотним шляхом від Росії в бік країн розвинутої демократії. Для кремля ж ця заява має вигляд повідомлення про те, що Туреччина більш не буде тихо спостерігати за злочинними діями Росії.
Тепер, армія Туреччини виступає небезпечним для Росії аргументом в питаннях Криму і Донбасу. А якщо враховувати те, що Туреччина є членом НАТО, то перспективи для Росії очевидні. Тим більш, що у Туреччини дуже серйозні наміри, які стосуються не тільки деокупації Криму, а і наведення порядку в акваторії Чорного моря, де дуже нахабно поводить себе Росія.
Бувши завжди прихильником об’єктивності і неупередженості, зазначу наступне.
Спільні військові навчання України з країнами, які є членам НАТО, партнерські стосунки, щодо відсічі російської агресії з США і Великобританією, спільна заява Зеленського і Ердогана – є конкретними досягненнями української дипломатії на міжнародному рівні. Насправді це вже квіток для України в подорож до євроатлантичної цивілізації.
Дуже знакове, що все це відбувається на фоні підтримки Туреччини наступальної операції азербайджанських збройних сил, які успішно звільнюють свою землю від прихильників руського миру, в особі Вірменії. Після подій в Сирії це чергове приниження Росії на світовому рівні, вона знов показала що не нащо не здатна і не як не може впливати на ситуацію навколо Нагорного Карабаху.
Зворотного шляху у нас нема і це підтверджується заявами українських політиків про відхід від Нормандського формату, все частіше ми чуємо про необхідність застосування можливостей Будапештського меморандуму, риторика Президента В. Зеленського стосовно Росії чутно змінилася.
Схоже Україна потроху виходить на правильний курс, відчувається присутність на зовнішніх фронтах наших американських друзів. Але ж, всім відомо, що зовнішня політика формує внутрішню.
Тому не здивуюсь, коли раптом почую, що антикорупційні органи України розпочали справжню роботу по зачистці нашого суспільства від впливу олігархів. Такий день обов’язкове настане, а інакше навіщо все це. Тим більш, що народ свій вибір зробив, доказавши його на барикадах Майдану і в окопах Східного фронту.

Об этом сообщает Компромат ГРУ

Квіток до щастя в наших руках!


Джерело статті: “https://censor.net/ru/blogs/3225346/zustrch_zelenskogo_erdogana_kvtok_v_odin_knets”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top