Літак, у якому ймовірно перебуває Кернес, вилетів з харківського аеропорту

ФОТО: УНІАН


Медичний літак Bombardier вилетів з аеропорту Харкова ввечері 16 вересня.

Об этом сообщает Руспрес


Як повідомляє кореспондент Суспільного, близько 21:50 літак вирулив на злітну смугу. За даними сервісу Flightradar24, літак злетів о 21:54. Аеропорт призначення на сайті не вказано.


З термінала вийшов перший заступник мера Харкова Ігор Терехов. На питання Суспільного він не відповів. Машини, якими користується оточення Кернеса, роз’їхались.
О 19:15 у Харків з німецького Нюрнберга прибув літак Bombardier Challenger 604 з бортовим номером D-AFAD, який належить компанії FAI Aviation Group. Ця компанія зокрема займається медичними перевезеннями й у серпні перевозила російського політика Олексія Навального. За даними джерел Суспільного, на літаку може бути хворий на COVID-19 мер Харкова Геннадій Кернес. Офіційних підтверджень щодо його відправлення за кордон немає.


Раніше ІНФОРМАТОР писав, що Кернес полетить на лікування до Німеччини тим же літаком, яким евакуювали Навального.


Джерело статті: “https://informator.press/litak-u-iakomu-ymovirno-perebuvaie-kernes-vyletiv-z-kharkivskoho-aeroportu/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top