У Харкові поліція отримала інформацію про можливе захоплення заручниківХарківська поліція повідомила, що отримала інформацію про можливе захоплення заручників у місті.

Об этом сообщает DEDAL


Про це прес-служба відомства.


«На даний час за адресою виїхали керівництво Київського райвідділу поліції, слідчо-оперативна група. Згодом надамо більш розгорнуту інформацію», — йдеться у повідомленні.


Приблизно через 15 хвилин поліція Харківщини оновила свій пост, у якому вказала, що інформація про заручників не підтвердилась.


«Звертаємося до усіх громадян з проханням уважно ставитися до інформації, яку поширюєте», — додали правоохоронці.


Нагадаємо, раніше Зеленський розповів деталі перемовин із чоловіком, який захопив заручників у Луцьку.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/u-kharkovi-politsiia-otrymala-informatsiiu-pro-mozhlyve-zakhoplennia-zaruchnykiv/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top