Важные и резонансные новости Украины и новости мира | rezonans | 2019

– Усі перевізники, які були на Львівщині, зараз активні і ніхто не подавав заяв на припинення дії угоди. Дехто працює у режимі спеціальних регулярних перевезень, дехто не працює, але, коли відновлять пасажирські перевезення, вони будуть працювати з урахуванням тих вимог, які будуть передбачені постановою Кабміну та інструкціями і листами головного санітарного лікаря, – коментує Galnet заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Тарас Грень.
Він також зазначає, що, про всяк випадок, сьогодні, 20 травня, облдержадміністрація сформує листи і надішле їх перевізникам. Таким чином ОДА хоче ще раз нагадати компаніям про те, що необхідно дотримуватися протиепідеміологічних заходів, коли відновлять перевезення. Читайте також: Хотів «підзаробити»: На хабарі у понад 100 тисяч у Львові затримали працівника держпідприємства Тарас Грень каже, що наразі вони не знають рух якого саме громадського транспорту має відновитися:
– Формально, приміське перевезення – це до 50 кілометрів. Але якщо у постанові йтиметься про перевезення у межах району, то тоді будуть питання.

Наприклад, Пустомити-Львів – ніби приміський маршрут, з точки зору кілометрів, але він не у межах району. Тож будемо дивитися на те, як все сформовано у постанові.

Об этом сообщает Русский слон

До слова, у Львівській облдержадміністрації чекають на кінцеве послаблення карантину і готують розпорядження про оголошення конкурсів на обслуговування 130 маршрутів. Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги. .

Джерело статті: “https://rezonans.info/mneniya/v_ochikuvanni_rishennya_uryadu_chi_gotova_lvivshina_vidnoviti_primiski_perevezennya”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top