Медики Білої Церкви влаштували "коронавірусний" протест: відсутні елементарні ліки

У п’ятницю, 22 травня, співробітники Білоцерківської станції екстреної медичної допомоги оголосили про страйк через відсутність у них елементарних ліків.

Об этом сообщает FIB

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як розповів у коментарі "Главкому" голова профспілки станції Віктор Євтушенко, те, що зараз робиться на місцях, – це занепад медицини.

Голова профспілки Білоцерківської станції екстреної меддопомоги Віктор Євтушенко

Голова профспілки Білоцерківської станції екстреної меддопомоги Віктор Євтушенко

"Проблема номер один – у нас немає елементарних ліків. Я 40 років працюю на швидкій і ніколи з таким не стикався навіть у найбільш кризових ситуаціях. Нема ані нітрогліцерину, ані навіть перекису водню, крапельниць", – сказав він.

За словами медика, ще три тижні тому в штаті Білоцерківської станції було 19 бригад, із яких на виклики їздили 14-15.

"Цього, безумовно, мало, бо населення Білоцерківщини – 330 тисяч людей. За нормативами, які становлять одну машину на 10 тисяч мешканців, нам треба 33 машини. Але такого, чесно кажучи, не було навіть за радянських часів. Втім, якби машин було навіть 14, цього було би більш-менш достатньо. У тому ж Фастові взагалі п’ять бригад залишилося, люди плачуть, бо це рабська праця. Повірте: наша станція битиметься до кінця, а якщо нас не почують, половина персоналу точно звільниться", – підкреслив Євтушенко.

Водночас він зазначив, що якогось конкретного плану в протестувальників немає.

"Ми не маємо права не виїжджати на виклики. Прийдуть люди, які відпрацювали свою зміну, яким виїжджати на неї завтра-післязавтра… Це все буде відбуватися прямо на станції. Очевидно, що вимога в нас буде одна-єдина – зняття з посади керівниці комунального підприємства, яка просто не справляється, та всіх керівників, які довели медичну сферу всієї Київської області до такого стану", – додав медик.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Харківській обласній інфекційній лікарні, куди везуть хворих на COVID-19 з усього регіону, склалася критична ситуація. Місцева влада стверджує, що медперсоналу тут цілком достатньо, а лікарі розповіли, що вже падають із ніг. Ба більше – підхопивши коронавірус, лікуються за свій кошт.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/mediki-biloi-tserkvi-vlashtuvali-koronavirusnij-protest-vidsutni-elementarni-liki.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top