Люди думають, що коронавірус – жарт: з’явилися обурливі подробиці карантину з Прикарпаття

Листоноші на Прикарпатті виявилися не забезпеченими засобами індивідуального захисту на час епідемії коронавірусу, а місцеві мешканці вважають COVID-19 жартом.

Об этом сообщает Преступная Россия

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це йдеться у сюжеті "Вікна Новини". Зазначається, що на одне відділення "Укрпошти" листоноші мають по одній марлевій масці на працівника, одні гумові рукавички та один антисептик (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця).

Натомість їх озброїли інформаційними листками про те, як убезпечитися від коронавірусу, які вони разом із пенсіями розвозять літнім людям.

Скріншот

Скріншот

"Працюємо у повному режимі – розносимо посилки, листи, пенсії, листівки. Масок та рукавичок не вистачає – видали по одній парі. Намагаємося забезпечувати себе самі", – розповіла працівниця відділення "Укрпошти".

Зазначається, що крім однієї маски та рукавичок на працівника установа забезпечила відділення ще кількома спеціальними таблетками для миття підлоги та одним антисептиком.

Листоноші жаліються, що марлеві пов’язки доводиться прати та прасувати через їхню нестачу.

Скріншот

Скріншот

Крім того, вони розповідають, що зазвичай люди заходять до відділення пошти також незахищеними. Загалом, у місті не дотримуються індивідуального захисту, а багато мешканців просто не вірять у пандемію коронавірусу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, лікарі швидкої допомоги у Києві під час епідемії коронавірусу на виклики їздять без захисних костюмів. Усе, що їм видають – це рукавички, антисептик і звичайні медичні маски, які насправді не врятують від COVID-19.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/lyudi-dumayut-scho-koronavirus-zhart-zyavilisya-oburlivi-podrobitsi-karantinu-z-prikarpattya.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top