Що буде із ЗНО та вступною кампанією через продовження карантину: у МОН дали відповідь

Через продовження карантину до 24 квітня включно в Україні перенесуть терміни проведення ЗНО та вступної кампанії.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це повідомив заступник в.о. міністра освіти Єгор Стадний. Відповідне рішення щодо продовження карантину на 21 день уряд ухвалив у середу, 25 березня.

Що буде із ЗНО та вступною кампанією через продовження карантину: у МОН дали відповідь

Що буде із ЗНО та вступною кампанією через продовження карантину: у МОН дали відповідь

"З огляду на ситуацію у світі, таке рішення було очікуваним. Наразі терміни карантину можуть знову змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні. Цьогорічне ЗНО потрібно буде переносити на більш пізні дати. Однак воно обов’язково відбудеться. Це також змінить терміни проведення вступної кампанії", – повідомив Стадний.

У Міносвіти наразі розглядають декілька можливих сценаріїв проведення ЗНО та вступної кампанії. Також передбачені зміни у проведенні пробного тестування.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше ЮНЕСКО назвала наслідки закриття шкіл на карантин.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Освіта в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/moyashkola/news/scho-bude-iz-zno-ta-vstupnoyu-kampanieyu-cherez-prodovzhennya-karantinu-u-mon-dali-vidpovid.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top