Порошенко рішуче звернувся до Зеленського через "консультативну раду" з терористами

П’ятий президент України, лідер партії "Європейська Ссолідарність" Петро Порошенко публічно звернувся до президента Володимира Зеленського з вимогою відмовитись від створення так званої "консультативної ради" з ватажками терористів.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це він написав на своїй сторінці у мережі Facebook. Порошенко нагадав, що "ЄС" як українська державницька опозиція підставила плече владі у протидії коронавірусу, підтримала її ініціативи та подала власні пропозиції – у тому числі і щодо джерел наповнення резервного фонду для подолання наслідків пандемії.

"Ми оприлюднили план ключових стратегічних рішень для порятунку економіки, так і не дочекавшись нічого подібного від уряду Володимира Зеленського. При тому ми не випускаємо із поля зору ті червоні лінії, які йому спільно з небайдужою громадськістю накреслили ще минулого року", – написав лідер "ЄС".

Петро Порошенко

Петро Порошенко

Пресслужба "ЄС"

На його переконання, погодитися на створення так званої консультативної ради – означає переступити і зайти надто далеко за ці лінії.

"Це значить діяти всупереч національним інтересам України. Це значить легітимізувати ватажків окупованих Росією районів Донбасу, а країну-агресора – визнати посередницею і дати їй шанс позбутися санкцій", – наголосив Порошенко.

Він пояснив, що хто б не поставив формальний підпис під продиктованим із Кремля протоколом про створення такої "ради", відповідальність за це ляже на Зеленського.

"Тому публічно звертаюся саме до нього із категоричною вимогою відмовитися від задуманого і не погоджуватися на створення "консультативної ради".Влада має всі сили концентрувати на боротьбі з коронавірусом та економічною кризою, а не зраджувати Україну, байдуже як, свідомо, чи просто через нездатність усвідомити очевидне. Зараз як ніколи потрібен сильний імунітет, який би надійно захищав український державний організм від будь-яких спроб Росії вразити його", – підсумував Порошенко.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Учасники Тристоронньої контактної групи в Мінську на зустрічі 11 березня підписали домовленості про створення органу, яким фіксується суб’єктність ОРДЛО. У протоколах Росія в статусі гаранта-спостерігача значиться нарівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ.


  • Згідно з домовленостями, рішення ТКГ про заснування консультативної ради буде підписано 25 березня.


  • За підсумками засідання РНБО 13 березня голова Офісу президента України Андрій Єрмак підтвердив, що на засіданні ТКГ підписали документ про необхідність створення консультативної ради, до якої увійдуть представники ОРДЛО.


  • 54 нардепа від "Слуги народу" виступили проти створення так званого консультативного органу з ОРДЛО.


Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/poroshenko-rishuche-zvernuvsya-do-zelenskogo-cherez-konsultativnu-radu-z-teroristami.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top