Львівський чиновник полетів в Єгипет в розпал карантину

Голова Самбірської райдержадміністрації на Львівщині Андрій Жепко у розпал поширення в світі пандемії коронавіруса і в період карантину полетів з родиною відпочивати в Єгипет.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Він заявив, що поїздка була запланована заздалегідь – у жовтні минулого року, а відпустку узгоджений з керівництвом ЛОДА.

«Призначений в грудні 2019 року головою Самбірської РДА Андрій Жепко 12 березня 2020-го взяв відпустку і вночі 13 березня вилетів на десятиденний відпочинок на курорт Шарм-ель-Шейх у Єгипті. В той же час його відпустка збігся з часом оголошення в Україні тритижневого карантину через загрозу поширення коронавіруса», – йдеться в повідомленні

За словами Жепко, на момент вильоту він не очікував, що з поширенням COVID-19 «все буде так серйозно». 29-річний чиновник заявив, що взяв відпустку «за згодою сторін без збереження зарплати».

Зараз він відпочиває в п’ятизірковому готелі Rixos Sharm El Sheikh, який поки не перебуває на карантині. Хоча там всім відпочиваючим щодня вимірюють температуру і проводять інші профілактичні заходи.

Відомо, що готель в Шарм-ель-Шейху, де вже виявлено випадок коронавіруса, розташований всього в 20 км від місця, де знаходиться Жепко.

«Ніхто не очікував, що так вийде. Я став заручником ситуації. Звичайно, хотів би бути зараз на місці і координувати роботу з протидії епідемії коронавіруса, але ніхто не знав, що так станеться. Коли ми їхали, було відомо тільки про одне інфікованому у Чернівцях», – виправдався чиновник.

Жепко зізнався, що тепер не знає, коли з родиною зможе повернутися в Україну, мовляв, це залежить від туроператора. Кінцева дата його відпустки – 23 березня, однак він не виключає, що, ймовірно, зможе приїхати швидше. У той же час чиновник запевнив, що після повернення готовий самоізолюватися на два тижні, а також здати всі необхідні тести на коронавірус.Джерело статті: “http://povin.com.ua/285372-19-03.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top