Go_A відреагували на скасування Євробачення-2020: перевернули наш світ

Український гурт Go-A, який повинен був представляти Україну на Євробаченні-2020 в Роттердамі, відреагував на скасування пісенного конкурсу через поширення коронавірусу.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Музиканти на офіційній сторінці групи в Instagram відзначили, що вони вдячні організаторам за можливість представляти Україну в наступному, 2021 році на Євробаченні. Також вони відзначили, що конкурс перевернув їх світ.

Go_A про скасування Євробачення

Go_A про скасування Євробачення

"Ми дуже вдячні кожному за підтримку і шалені емоції, що ви нам подарували. За віру в себе і переможний дух. За те, що перевернули наш світ", – написали учасники Go-A.

Також представники України на Євробаченні порадили своїм шанувальникам берегти себе і рідних, а також стежити за здоров’ям і дотримуватися всіх рекомендацій щодо карантину.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Go_A (@go_a_band)

Нагадаємо, про те, що Євробачення-2020 буде скасовано, стало відомо 18 березня. Незадовго до цього про скасування повідомив ряд ЗМІ. Вони посилалися на заяву Ізраїльської корпорації телерадіомовлення ( "Кан")

Раніше організатори пісенного конкурсу Євробачення-2020 називали шість можливих сценаріїв проведення заходу в разі продовження карантину через COVID-19. Скасування заходу було крайнім заходом, однак на ньому і зупинилися в Європейській мовній спілці.

Як повідомляв OBOZREVATEL :

  • Нідерланди отримали право на проведення пісенного конкурсу після перемоги Дункана Лоуренса з піснею Arcade на Євробаченні-2019 в Ізраїлі.


  • У 2020 році Україну на Євробаченні мав представити гурт Go_A, що переміг у Національному відборі.


  • Євробачення-2020 мало відбутися 12, 14 і 16 травня в Роттердамі (Нідерланди).


Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Карантин в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/goundefineda-vidreaguvali-na-skasuvannya-evrobachennya-2020-perevernuli-nash-svit.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top