Баскетбол - це шоу, а українцям зараз не до розваг - Бродський


Президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський в ексклюзивному коментарі DT.UA розповів, чому було ухвалено рішення достроково завершити баскетбольний сезон, а не йти на паузу.

Об этом сообщает Руспрес

"Я державний чиновник першого рангу, з допуском до державної таємниці свого часу. І я пройшов дуже багато криз в нашій країні — починаючи від фінансових і закінчуючи своїми особистими. Я знаю точно, що ті, хто живе "на авось", хто живе за принципом "а раптом розсмокчеться" — вони завжди помиляються. Я прихильник кардинальних, різких дій, тому що в такому випадку — врятуй одне життя і буде врятований увесь світ. Точно не хочеться брати на себе якусь важку історію.

Чемпіонат був красивий, успішний, все чудово, ми ростемо. Навіщо ж нам всім цим ризикувати? Іноземці, які грають в клубах Суперліги, нервують. Гравці Євроліги просять забезпечити їм безпеку, в НБА французький баскетболіст жартував над коронавірусом, а тепер там перевіряють всіх. Спортсмени труться тілами — це контактний вид спорту. Я спостерігав, як це відбувалося в Китаї — вони в першу тиждень розпустили весь баскетбольний чемпіонат. Просто прийняли кардинальне рішення", — заявив Бродський.

Керівник українського баскетболу підкреслив, що країна переживає складний період, а історія з коронавірусом навряд чи завершиться через кілька тижнів:

"Баскетбол — це не тільки спорт, але і шоу. А що за шоу без вболівальників, без інтересу, без інтриги? Людям в країні зараз не до шоу, концертів та інших розваг. Більш того, за цим всім стоять гроші спонсорів. Я приблизно уявив собі ситуацію: робимо паузу в чемпіонаті до 3 квітня. Яка ймовірність, що вся ця історія закінчиться через місяць? Ми запитали у всіх членів Виконкому ФБУ — один виступив проти, а всі інші підтримали завершення сезону вже зараз. Хтось мовчки, хтось голосно, але погодилися з цим кроком.

Невдоволення "Дніпра"? Вони хотіли грати при порожніх трибунах. Коли Кондратьєв (президент БК "Дніпро" — прим.) буде президентом федерації, то нехай приймає рішення. Я несу відповідальність за всіх дітей, які грають у баскетбол, за всіх людей в цьому виді спорту і за всі клуби. Припустимо, ми помилилися, а 3 квітня світ переможе коронавірус. Якщо мені пред’являть, що я прийняв занадто кардинальне рішення — піду у відставку. Якщо не пред’являть — буду далі працювати".

Варто відзначити, що чемпіоном Суперліги достроково став "Дніпро", а в трійку увійшли "Київ-Баскет" та "Прометей". "Фінал чотирьох" Кубка України перенесено на вересень 2020 року.

Раніше також повідомлялося про те, що всі футбольні матчі в Україні будуть проходити без глядачів.


Джерело статті: “https://dt.ua/SPORT/basketbol-ce-shou-a-ukrayincyam-zaraz-ne-do-rozvag-brodskiy-341392_.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top