Біполярний розлад? Джиган натякнув на страшну хворобу

Український репер Джиган, який загримів у психлікарню через наркозалежнысть, натякнув на те, що у нього виявили страшне захворювання — біполярний розлад.

Об этом сообщает Руспрес

Про це чоловік повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Біполярний розлад? Джиган натякнув на страшну хворобу

instagram.com/iamgeegun

Біполярний розлад? Джиган натякнув на страшну хворобу

Біполярний афективний розлад (скорочено БАР) — це психічний розлад, при якому чергуються маніакальні і депресивні стани. У фазі манії у людини неймовірно гарний настрій, він енергійний, життєрадісний і при цьому легко дратується. Під час депресії погляд на життя стає різко негативним, з’являються суїцидальні думки, ненависть до себе.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • У Джигана і його дружини Оксани Самойлової 18 лютого 2020 року народилася четверта дитина.


  • Пара також виховує трьох доньок.


  • Через кілька тижнів після пологів Самойлової Джиган почав знімати дивні відео, перебуваючи в нетверезому стані, і викладати їх у мережі.


  • Пізніше стало відомо, що артист лікується в наркологічній клініці і, ймовірно, розійшовся з дружиною.


  • Згодом у мережі з’явилися нові подробиці скандалу: як виявилося, Джиган напав на Самойлову. І тепер жінка хоче позбавити репера батьківських прав через неадекватну поведінку.


Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в TelegramДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/bipolyarnij-rozlad-dzhigan-natyaknuv-na-strashnu-hvorobu.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top