Під прикриттям посвідчень телеканалу “Звезда” в 2014 році працювали російські розвідники

Як ми повідомляли, знімальна група російського пропагандистського каналу Міноборони РФ “Звєзда” прилетіла до Києва і похизувалася репортажем з Майдану Незалежності.

При цьому замовчується роль, яку відіграв цей телеканал та його журналісти в першій фазі російсько-української війни. Як пише член Координаційної ради Руху опору капітуляції Юрій Гончаренко:

В 2014 році під прикриттям корочок цього телеканалу працювали російські розвідники.

– пише він на своїй сторінці у Фейсбук.

Коли їх здається в 2014 році затримав полк “Дніпро-1”, то на ноутбуку знайшли карти, фотографії блок-постів і т.д. А ще ветерани розказують, що коли на блокпосту з’являлися ці “журналісти”, то одразу після них на блокпост “прилітало”, від “Градів” до важких мін і снарядів. Тому їх повернення – це дуже погане рішення, яке треба скасовувати. Їх треба затримати і депортувати“.

Рух Опору Капітуляції приєднується до заяви українських медійників щодо згоди влади на дозвіл російським журналістам-пропагандистам відвідувати Україну. Ми рішуче засуджуємо заяву Зеленського, в якій він запросив пропагандистів приїхати в Україну. 
Ми також рішуче засудужуємо бездіяльність СБУ та інших силових структур, через яку російські пропагандисти каналів “Звєзда”, НТВ, Росія-1 вже приїздять в Україну й ведуть тут свою підривну діяльність. Нагадуємо президенту: за російськими ЗМІ завжди приходять російські танки!

– йдеться в заяві Руху опору капітуляції.
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top