У Дніпрі священик з георгіївською стрічкою намагався втекти від поліцейських


В місті Дніпро співробітники Національної поліції затримали священника, який носив георгіївську стрічку

Служитель Дніпропетровської єпархії УПЦ Московського патріархату ієромонах Олексій носив її відкрито, попри офіційну заборону, повідомляє Релігійна правда. Об этом сообщает opolchenec.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про цей випадок правоохоронцям заявив дніпрянин Дмитро Рак.

"Зустрів цього чоловіка біля театру Опери та балету, спитав нащо він начепив це, у відповідь почув, що "він православний і в нього дєди воєвалі"… Попросив зняти його, пояснив, що це заборонена символіка і карається законом, але йому було все рівно. Запропонував дочекатися поліції, але той почав тікати. Бігав я за ним 40 хв і на другий виклик через 40 хв приїхав наряд поліції. Людина почала якось неадекватно поводитись. Стояв як під чимось (бо "хворий"), рюкзак (з георгіївською стрічкою — ред.) відклав на землю ніби не його. Він не місцевий виявилось і без документів, викликали СОГ (слідчо-оперативну групу — ред.), а потім, поки писав пояснення, він почав кудись йти від поліцейських…ну, і опинився в кайданках, поїхав у відділок", — зазначив Рак.

За даними видання Днепр.Главное, затриманий священнослужитель 2006-го року виїхав на постійне місце проживання до Росії, оскільки тут у нього "виникли проблеми з алкоголем і він був змушений перевестися якомога подалі від можливого скандалу".

У серпні 2019 ієромонах повернувся у сімейних справах до Дніпра і навіть отримав нове призначення в Свято-Покровському храмі Дніпропетровської єпархії УПЦ МП в селі Кулебівка.

За носіння забороненої символіки на порушника було складено протокол про адміністративну відповідальність та накладено штраф в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/03/u_dnipri_svyaschennyk_z_georgiyivskoyu_strichkoyu_namagavsya_vtekty_vid_policeyskykh”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top