Підозрюваний у вбивстві своїх матері та сестри хлопець був психічно хворий та потерпав від материнських знущань

У поліції розповіли подробиці моторошного подвійного вбивства на Буковині
Хлопець, якого підозрюють у вбивстві своїх матері та сестри на Кіцманщині, жив протягом останніх двох місяців окремо від сім’ї, в дідуся. Про це повідомив заступник начальника слідчого управління Дем’ян Голянський . Основний мотив, чому він переїхав до дідуся — дорікання матері.

За словами начальника слідчого управління, підозрюваний мав психічний розлад та проходив раніше лікування. На цьому тлі у сина та матері були конфлікти через гроші. Хлопець мав інвалідність через розумову відсталість і отримував пенсію. Мама постійно ображала сина через його хворобу.

Жінка мала співмешканця, але на початку року вони розійшлися. Вона працювала у Чернівцях, шила одяг. Її чоловік, батько загиблої дівчинки та підозрюваного у вбивстві хлопця, два роки тому загинув у автокатастрофі.

Відомо, що рідні почали хвилюватися, що підозрюваний зник та не повертався додому кілька днів.

Хлопець залишив розписку зі словами вибачення перед родичами. Зокрема, зазначив, що на все Божа воля.
За словами поліціянтів, вони мають достатньо доказів, щоб підозрювати сина у вбивстві. Зараз проводять експертизу тіл загиблих. Є свідки, які бачили його у Кіцмані за добу після вчинення вбивства.

фильмы бесплатно

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/10/04/pidozriuvanyi-u-vbyvstvi-svoikh-materi-ta-sestry-khlopets-buv-psykhichno-khvoryi-ta-poterpav-vid-materynskykh-znushchan.html” Об этом сообщает dfact.in.ua со ссылкой на СМИ.

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top