На жаль чи нажаль: як добре ви знаєте українську мову?

Закон про мову 5670-д: на жаль чи нажаль — тест правил української мови

У світі 8 вересня відзначають Міжнародний день грамотності, щоб нагадати про важливість грамотності в контексті людської гідності і прав людини, а також активізувати зусилля зі створення більш грамотних і стійких товариств. Об этом сообщает golossokal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Міжнародний день грамотності у 2019 році присвячений темі "Грамотність і багатомовність". Попри досягнутий значний прогрес, проблеми в галузі грамотності зберігаються і можуть суттєво відрізнятися за своїм характером і охопленням у різних країнах і групах населення.

Україна вважається однією з країн з найкращим рівнем освіти, однак громадяни держави продовжують робити типові помилки. Пам’ятайте: навчитися правильно говорити й писати ніколи не пізно!

Чи добре ви володієте усіма глибинами нашої рідної мови? Усі крапки над "і" допоможе поставити цікавий тест від 24 каналу.


Джерело статті: “http://24tv.ua/lifestyle/na_zhal_chi_nazhal__yak_dobre_vi_znayete_ukrayinsku_movu_n747476”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top