Аналітичний центр Левченка оприлюднив свіжі рейтинги кандидатів до парламенту на 94 виборчому окрузі

Аналітичний центр Левченка оприлюднив свіжі рейтинги кандидатів до парламенту на 94 виборчому окрузі (Васильків, Обухів).

За даними відділу муніципальних ініціатив лідером перегонів стає висуванець від Радикальної партії Володимир Тимченко з 15,3%. Друге місце Закріпилось за самовисуванцем Кононенко, що правда Олексієм Петровичем - 11,6%.

В спину йому дихає Дубінський Олександр від Слуги народу - 11,3. Тверді 8% має Агнеса Олкова-Михницька, випереджаючи Поповіченка Олександра, який отримує 7,5% голосів прихильників. Ігор Кононенко та Ігор Мосійчук мають однакові імена та рейтинги - по 6,8 кожен. Діючий нардеп від округу Віктор Романюк отримує 5% електорату, який визначився із кандидатом.

Всі інші потенційні обранці набирають менше 5%. Опитування проводилось на території міст Обухова, Василькова, а також закріпленими за ними районами. Кількість респондентів - 34000.

Теоретична похибка результатів опитування складає 0,2%.

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top