ЄС незадоволений пропозицією Лондона щодо ірландського кордону після Brexit

ЄС незадоволений пропозицією Лондона щодо ірландського кордону після Brexit

КИЇВ. 9 червня. УНН. Остання пропозиція Великої Британії щодо ірландського кордону після Brexit викликає багато сумнівів у Європейського Союзу. Про це у п’ятницю заявив головний представник ЄС на переговорах про вихід Сполученого Королівства з Євросоюзу Мішель Барньє, передає УНН з посиланням на Deutsche Welle. Об этом сообщает revenue.in.ua со ссылкой на СМИ.

Напередодні уряд прем’єр-міністерки Великої Британії Терези Мей запропонував, що усе Сполучене Королівство, а не лише Північна Ірландія, зможе дотримуватися до кінця 2021 року митних правил ЄС. Це дозволить уникнути кордону між Ірландією, яка є членом ЄС, та Північною Ірландією, яка є частиною Великобританії та вийде з ЄС внаслідок Brexit. Цей план має бути введений в дію, якщо виникне будь-яка затримка з укладенням підсумкової угоди щодо Brexit.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Джонсон попередив про кризу Brexit

У відповідь на це Барньє заявив, що цей план не влаштовує ЄС, а європейські митні правила не можуть бути поширені на усю Великобританію та обмежені в часі. “Я думаю, що ця пропозиція ставить більше запитань, ніж надає відповідей”, — заявив він. Переговірник від ЄС також нагадав, що угода має бути укладена до жовтня, оскільки її ще мають ратифікувати країни-члени ЄС.

Як раніше повідомляв УНН, питання про те, як буде виглядати кордон між Північною Ірландією, що входить до складу Сполученого Королівства, і Республікою Ірландія, яка залишається членом ЄС, є однією з головних перешкод на переговорах Лондона і Брюсселя. Після виходу Великої Британії з ЄС 29 березня 2019 року, межа між двома частинами острова стане зовнішнім кордоном Євросоюзу. Противники “жорсткого кордону” хотіли б уникнути контролю пересування через неї людей і товарів.

Раніше Єврокомісія запропонувала проект угоди щодо Brexit, який передбачає, зокрема, що Північна Ірландія може залишитися в митному союзі ЄС після виходу Великобританії зі складу блоку. Але британська прем’єр-міністерка відкинула його, заявивши, що створення митного кордону між Північною Ірландією та рештою королівства загрожує збереженню спільного ринку Великобританії та конституційній цілісності королівства.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1735138-yes-nezadovoleniy-propozitsiyeyu-londona-schodo-irlandskogo-kordonu-pislya-brexit”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top