Гай Річі зняв промо-ролик до Чемпіонату світу-2018 у Києві, видавши його за Росію, - ВІДЕО

Гай Річі зняв промо-ролик до Чемпіонату світу-2018 у Києві, видавши його за Росію, — ВІДЕО

Згідно із сюжетом, молодий футболіст в одному життєвому епізоді зустрівся у своєму подвір’ї з групою гопників. Об этом сообщает warday.in.ua со ссылкой на СМИ.

Паралельно з основним сюжетом розповідаються історії з життя знаменитих футболістів: Гаррі Кейна, Месута Озіла, Бенджаміна Менді і Неймара.

У масовці брало участь багато зіркових гравців, включно з Давідом Де Хеа, Еденом Азаром, Тьєррі Анрі, Раулем Хіменесом, Патрісом Евра і навіть Сереною Вільямс.

Рекламний ролик навушників випустила компанією з виробництва аудіоапаратури Beats Audio, яка була заснована американським репером доктором Дре та є підрозділом корпорації Apple.

Нагадаємо, нещодавно в аналогічну ситуацію потрапила німецька авіакомпанія Lufthansa. В її рекламі, присвяченій Мундіалю, засвітилася київська Русанівка. Керівництво перевізника змушене було перепросити і пояснити, що знімали нібито російську глибинку в Києві через складнощі з отриманням дозволу на зйомку в Росії.

Читайте також: Куди подіти декілька мільйонів доларів: Чи транслюватиме Україна ЧС-2018 у Росії?

Відзначимо, що близько 6 тисяч українців вже придбали квитки на матчі Чемпіонату світу з футболу 2018 року, який пройде в Росії з 14 червня по 15 липня. При цьому в ФІФА не уточнюють, з яких конкретно регіонів України купувалися квитки.


Джерело статті: “http://ipress.ua/news/gay_richi_znyav_promorolyk_do_chempionatu_svitu2018_u_kyievi_vydavshy_yogo_za_rosiyu__video_257316.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top