У Києві пройшов найбільший STEM-фестиваль з роботехніки в Європі: фотоогляд

У Києві пройшов найбільший STEM-фестиваль з роботехніки в Європі: фотоогляд Об этом сообщает novosteman.in.ua со ссылкой на СМИ.

На цих вихідних, 12-13 травня, в Києві пройшов 10 STEM-фестиваль Robotica. Треба зазначити, що цей фестиваль став найбільшим STEM-фестивалем Європи.

Про це повідомили організатори.

Цього року фестиваль істотно збільшився, зокрема приїхало значно більше учасників – до 20 тисяч людей та 700 команд. Школярі та студенти віком від 6 до 25 років представили свої розробки для розвитку аграрного господарства.

Фестиваль Robotica

Фестиваль став найбільшим STEM-фестивалем Європи

Головне питання, над яким цього року працювали юні науковці, звучало: "Як нагодувати людство".

"Метою фестивалю було не тільки знайти технічні рішення проблем, а й вибрати серед 700 команд-учасниць ті, які представлять Україну на World Robot Olympiad. Це одне з найбільших міжнародних заходів освітньої робототехніки для школярів і студентів у віці від 9 до 21 років. У 2018 році вона пройде вже в 15-й раз і її тема заявлена ??як Food Matters", – розповіли організатори.

Фестиваль Robotica

На Robotica приїхали 20 тисяч учасників

Отож, після проведених конкурсів Україну в Таїланді представлятимуть такі команди:

Молодша ліга – YOLO (Київ), LEGO Princess (Київ), Yellow Cat (Київ) Середня ліга – Dnipro Minds (Дніпро), Бойові бегемотики (Київ), UA_Future (Київ) Старша ліга – Do not Panic (Київ), Oxykeep (Київ), "Морські крякені" (Львів). Саме ці юні науковці візьмуть участь у Всесвітній Олімпіаді Роботів та представлять розробки, які допоможуть розвивати ресурсозберігаюче землеробство, поліпшать якість харчування, забезпечать продовольчу безпеку і вирішать проблему голоду.

Фестиваль Robotica

Найкращі представлять Україну на Всесвітній олімпіаді

Фестиваль Robotica

Головне питання фестивалю: "Як нагодувати людство"Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/U_Kievi_proishov_naibilshii_STEMfestival_z_robotehniki_v_Yevropi_fotooglyad_181292.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top