У Львові п’яний молодик показував патрульним непристойні жести і поплатився за це

Патрульні затримали чоловіка, який показував їм непристойні жести та чинив опір, а вже у відділі поліції вибачався за це Об этом сообщает moment-istini.in.ua со ссылкой на СМИ.


У Львові затримали чоловіка, що показував у сторону патрульних непристойні жести. Про це інформує патрульна поліція Львівської області.


За її даними, затримання відбулося сьогодні вночі, під час патрулювання на вулиці. Патрульні побачили на узбіччі компанію чоловіків, один з яких показував непристойний жест в сторону офіцерів. Коли патрульні під’їхали ближче, чоловік почав плювати в сторону службового автомобіля.


Інспектори вийшли з авто та підійшли до особи, щоб зробити зауваження. Компанія була з очевидними ознаками алкогольного сп’яніння та поводилася агресивно. На зауваження чоловіки не реагували. Коли патрульні побачили, що ситуація загострюється то викликали на місце події ще один екіпаж.


Вже спільно з ним, патрульні затримали особливо активного громадянина, який шарпав поліцейських за одяг та чинив активний опір. Чоловіка встановили в базі даних, виявилося, що нещодавно 27-річний порушник вже притягувався до відповідальності за появу в громадському місці в п’яному вигляді. Його доставили до відділу поліції.


На чоловіка склали протокол затримання та протокол за ст. 173 КУпАП (Дрібне хуліганство). Вже у відділі чоловік заспокоївся та почав вибачатися за свою поведінку. Також до порушника приїхала швидка, проте чоловік відмовився від допомоги.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/criminal/u-lvovi-pyaniy-molodik-pokazuvav-patrulnim-nepristoyni-zhesti-i-poplativsya-za-ce-496987.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top