"Інтер" в одну дудку з Путлєром обізвав українських героїв "фашистами" – голова Спілки письменників

Об этом сообщает newsnetwork.in.ua со ссылкой на СМИ.

Телеканал «Інтер», в одну дудку з Путлєром і його брехливими пропагандонами, обізвав українських героїв «фашистами».

Тобто, у російсько-українській війні, яка триває понад триста п’ятдесят років, і особливо на тлі заключної фази цієї війни і російської окупації, котра почалась у лютому – березні 2014-го року, український (за розташуванням) телеканал відкрито виступив на боці ворога України – імперської Москви.

«Послєдиші Сталіна» – і тутешні, і по той бік Хутора Михайлівського – силкуються на свій блюзнірський копил монополізувати історію Другої світової війни і використати кров її жертв у своїх маніакальних мареннях.

Напоєні московськими грішми нащадки енкаведистів, політкомісарів і смершівців з власівською символікою, виставляючи напоказ обкурених московськими брехнями ряжених попів з хоругвами, спекулюють на крові загиблих.

Для нас, українців, Друга світова війна була і залишається величезною трагедією народів, і насамперед нашого, українського народу, який опинився між двома пекельними тоталітаризмами – коричневим і червоним.

Сотні тисяч українських героїв боролися за волю України в лавах Української повстанської армії, і їхня слава священна, їхні геройські заслуги перед Україною мусять бути належно оцінені українською владою і українським суспільством.

Мільйони синів України – солдатів, як і мій батько, – воювали в окопах війни у складі армій радянської імперії. Воювали не за Сталіна, а воювали з нацизмом, не усвідомлюючи, що сталінізм – такий же лютий ворог України і українців. Мільйони синів України полягли у цій кривавій війні, і їхня пам’ять, пам’ять жертв кривавої війни – священна.

Мусимо це усвідомити і прийняти – заради майбутнього України, яке неможливе без правдивого прочитання нашої драматичної історії.

Чи цим переймаються підгавкувачі Путлєра з телеканалу «Інтер», які в час війни, фактично працюючи на ворога, транслюють ворожу провокативну пропаганду?

Читайте також: "Призначення "Інтера" та "України" – формувати "болото" громадської думки" – журналіст

І яка їхня справжня мета?

Дуже хочеться сподіватися, що відповідні державні служби дадуть українському суспільству вичерпні відповіді на ці запитання.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Михайло СИДОРЖЕВСЬКИЙДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1525929859-telekanal-inter-v-odnu-dudku-z-putlerom-obizvav-ukrayinskih.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top