Рада безпеки ООН не підтримала пропоновану Росією резолюцію щодо обстрілу Сирії

Рада безпеки ООН не підтримала пропоновану Росією резолюцію щодо обстрілу Сирії Об этом сообщает zodtrk.in.ua со ссылкой на СМИ.

Рада безпеки ООН не підтримала проект резолюції, підготовлений Росією, щодо обстрілу Сирії з боку США і їхніх союзників – Великої Британії і Франції. Рішення підтримали посли трьох країн, зокрема Росії, проти виступили – восьмеро, утрималися – четверо.

Рада безпеки ООН не підтримала проект резолюції, підготовлений Росією, щодо обстрілу Сирії з боку США і їхніх союзників – Великої Британії і Франції.

Рішення підтримали посли трьох країн, зокрема Росії, проти виступили – восьмеро, утрималися – четверо. Для ухвалення рішення було потрібно дев’ять голосів.

14 квітня Рада безпеки ООН проводила екстрене засідання, скликане на вимогу Росії після того, як США і союзники завдали удару по сирійських об’єктах, що використовувалися для виробництва хімічної зброї.

У проекті резолюції, поширеному Росією перед засіданням, Москва закликала засудити «агресію» проти Сирії у вигляді військових ударів, здійснених США, Британією і Францією.

Посол США в ООН Ніккі Гейлі на засіданні Ради безпеки заявила, що Сполучені Штати Америки готові знову завдати удару, якщо режим президента Сирії Башара Асада ще раз використає хімічну зброю.

Фоторепортаж: Військова операція союзників у Сирії ФОТОГАЛЕРЕЯ: Фоторепортаж: Військова операція союзників у Сирії У Міністерстві оборони США раніше заявили, що основними цілями нічних ударів були три об’єкти на заході Сирії: науково-дослідний центр в районі Дамаска, який був центром сирійської хімічної та біологічної програми зброї, та два інших об’єкти зберігання хімічної зброї – на захід від Хомса. За словами представників американських військових, удари «успішно влучили в кожну ціль».

Удари по Сирії США і союзники назвали відповіддю на ймовірну хімічну атаку в сирійській Думі 7 квітня, внаслідок якої постраждали сотні людей і відповідальність за яку західні країни покладають на сирійський режим і Росію.

Водночас президент Росії Володимир Путін після завданих 14 квітня ударів звинуватив США у посиленні гуманітарної катастрофи в Сирії. Він назвав ці удари «актом агресії проти суверенної держави». Путін заявив, що удари були завдані по «об’єктах збройних сил і цивільної інфраструктури» Сирії.

Як лідери союзників пояснили ракетні удари по Сирії (відео) Будь ласка, зачекайте Отримати Adobe Flash Player Embed share Як лідери союзників пояснили ракетні удари по Сирії (відео) Embed share The code has been copied to your clipboard. width px height px The URL has been copied to your clipboard No media source currently available

0:00 0:01:53 0:00 ЗАВАНТАЖИТИ 270p | 4,5MB 360p | 5,4MB 720p | 13,2MB 1080p | 25,6MB Рада безпеки ООН цього місяця вже обговорювала ситуацію в Сирії, зокрема, ймовірну хімічну атаку сирійської армії в місті Дума. Проте Росія наклала вето на американський проект резолюції Ради безпеки ООН про механізм розслідування цієї атаки.

Росія і представники уряду Асада заперечують застосування хімічної зброї в Думі, називають докази сфабрикованими, а саму атаку – «постановкою».Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Rada_bezpeki_OON_ne_pidtrimala_proponovanu_Rosieyu_rezolyutsiyu_shchodo_obstrilu_Sirii_160768.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top