У Британії з’явилися перші фандомати

У Британії з’явилися перші фандомати

КИЇВ. 13 квітня. УНН. У Великій Британії з’явилися перші фандомати для збору порожніх пляшок, передає УНН з посиланням на Climate Action Programme. Об этом сообщает ukr-narod.in.ua со ссылкой на СМИ.

Минулого місяця уряд Великобританії схвалив законопроект про впровадження депозитної системи збору тари в країні.

Британський бізнес підтримав законодавчі зміни. Перші фандомати для збору порожніх пляшок з’являться в магазинах мережі "Pret a Manger". Представники торговельних точок заявили, що впровадження заставної системи збору тари допоможе скоротити кількість відходів і очистити острів від сміття.

"За допомогою цієї системи нам вдасться суттєво скоротити кількість пластикових відходів", — підкреслили в "Pret a Manger".

Нагадаємо, надлишок пластикового сміття став проблемою для багатьох країн в світі. Україна не виняток. Щорічно наша країна накопичує близько 12-15 млн тонн твердих побутових відходів, 40% з яких — це тара. Експерти вказують, що проблема криється у відсутності мотивації українців цивілізовано поводитися зі сміттям, зокрема пластиковими пляшками.

Нагадаємо, депозитна система збору тари діє в більшості європейських країн. Принцип її роботи полягає в тому, що при здачі пляшок в спеціальний автомат споживачам повертається частина грошей, сплачених при купівлі напою. Чим більше пляшок збере автомат — тим більше тари можна повторно використовувати або переробляти. Це в свою чергу зменшує кількість сміття, яке осідає в океанах і на звалищах.

Норвегія, наприклад, завдяки такій системі переробляє майже всі пластикові пляшки в країні. У 2016 році там переробили 598 млн пляшок, що становить 97% від загального обсягу.

В Україні така система запрацює, як тільки народні депутати схвалять вже зареєстрований законопроект.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1725246-u-britaniyi-zyavilisya-pershi-fandomati”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2018. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top