Нові тролейбуси виїхали на тестовий рейс до Садгори

Фото: Юрія Буреги
Вони курсували від торгового центру на вулиці Хотинській до центральної зупинки у Садгорі
Нові тролейбуси сьогодні виїхали на тестовий рейс.
Як promin.cv.ua розповів депутат Чернівецької міськради Юрій Бурега, вони курсували від торгового центру на вулиці Хотинській до центральної зупинки у Садгорі. Новий електротранспорт налаштовують спеціалісти з Кишенева та дніпровського заводу «Південмаш».
Машини обладнані акумуляторами, які дозволяють проїхати біля 15 кілометрів без підключення до контактної мережі.
«Під час тестування від ТЦ «Євробуд ХХІ» до Садгори і у зворотньому напрямку тролейбуси використали 34% запасу енергії, тобто на автономному ходу ми могли би проїхати ще вдвічі більшу відстань», – каже Юрій Бурега.
За словами депутата, на Садгору необхідно ще кілька десятків таких тролейбусів, а на все місто – біля 150. Хоча, як зазначає Юрій Бурега, від маршруток відмовлятися не варто.
Нагадаємо, нові тролейбуси курсуватимуть до центру Садгори. Для машин із Дніпра провели тест-драйв на чернівецьких дорогах .
Нові тролейбуси виїхали на тестовий рейс до Садгори
Нові тролейбуси виїхали на тестовий рейс до Садгори
Нові тролейбуси виїхали на тестовий рейс до Садгори Нові тролейбуси виїхали на тестовий рейс до Садгори
фильмы бесплатно

Джерело статті: “http://promin.cv.ua/2018/04/12/novi-troleibusy-vyikhaly-na-testovyi-reis-do-sadhory.html” Об этом сообщает segodnya.org.ua со ссылкой на СМИ.

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top