Спілберг зніме серіал про ненависть для Discovery Channel

Спілберг зніме серіал про ненависть для Discovery Channel Об этом сообщает box-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

" " Discovery Channel

Документальний серіал "Чому ми ненавидимо" зніме Стівен Спілберг для Discovery Channel

Про це пише Variety.

Цей фільм розповідатиме про ненависть та механізми її появи. Стівен Спілберг хоче із точки зору науки спробувати "знищити" ненависть у суспільстві чи мінімізувати її.

Міні-серіал із шести епізодів розкаже про причини виникнення ненависті. Інформацію подаватимуть на основі досліджень в області психології, нейробіології, соціології та історії Спілберг спробує визначити, чи можливо хоча б у теорії змінити ситуацію і подолати ненависть в собі і в інших людях.

Виконавчими продюсерами проекту стане Стівен Спілберг і один із найбільших американських документалістів Алекс Гібні.

Режисерами проекту стануть Гіта Гандбір і Сем Полланд. Серіал планують презентувати у 2019 році.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Spilberg_znime_serial_pro_nenavist_dlya_Discovery_Channel_157887.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top