В “Украерорусі” не спокійно: працівники втретє вимагають звільнення директора

В “Украерорусі” не спокійно: працівники втретє вимагають звільнення директора

КИЇВ. 10 квітня. УНН. Представники профспілки РСП “Київцентраеро” звернулися до Міністерства інфраструктури України з вимогою розірвати трудову угоду з директором "Украероруху" Дмитром Бабейчуком. Про це йдеться у документі, що є у розпорядженні редакції УНН. Об этом сообщает firtka.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Профспілковий комітет первинної профспілкової організації авіапрацівників „Київцентраеро“ вимагає від Міністерства інфраструктури України розірвання трудового договору (контракту) з директором Державного підприємства обслуговування повітряного руху України Бабейчуком Д.Г.”, — йдеться у документі.

Відповідне звернення обґрунтоване тим, що адміністрація “Украероруху” на чолі із Дмитром Бабейчуком ігнорує рішення, що були винесені на загальних зборах трудових колективів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виведення коштів з “Украероруху” розслідують вже три відомства, але безрезультатно

Повідомляється, що члени профспілки неодноразово зверталися до Д.Бабейчука із проханням внести зміни до Колективного договору "Украероруху", скасувавши дискримінаційні норми стосовно громадян похилого віку у галузі праці. Йдеться про норми, що були прийняті кілька років тому в частині поділу ветеранів праці-пенсіонерів підприємства на групи за віком.

“Таким чином, одній із груп методом шантажу встановили 3-місячний термін в ультимативній формі про отримання матеріальної допомоги при звільненні з роботи у зв’язку із виходом на пенсію”, — нагадали у профспілці.

У лютому цього року під час засідання постійної комісії з проведення колективних переговорів представники профспілки РСП “Київцентраеро” вирішили в черговий раз підняти наболіле питання. Проте адміністрація “Украероруху” на чолі із Д.Бабейчуком більшістю голосів утрималася від скасування дискримінаційних норм по відношенню до ветеранів праці-пенсіонерів підприємства. Таким чином, адміністрація ДП порушила Закон України “Про трудові колективи і підвищення їх ролі в управлінні підприємствами, установами, організаціями”, стверджує профспілка.

Нагадаємо, що колектив “Украероруху” в грудні минулого року висловив недовіру директору Д.Бабейчуку (який перебуває на лікарняному), заступнику директора В.Мельнікову, заступнику директора В.Шевчуку і власне С.Гомболевському. Співробітники ДП вимагають всіх їх звільнити.

Згодом, у березні поточного року, представники профспілки “ФПАРРіЗУ” звернулися до Міністерства інфраструктури України з вимогою розірвати трудову угоду з директором "Украероруху" Дмитром Бабейчуком.

На разі, міністр В. Омелян поки звернення та скарги колективу і профспілок ігнорує, а Д. Бабейчук — понад три місяці перебуває на лікарняному.

На ДП “Украерорух” тим часом пройшов фінансовій аудит, результати якого у Мінінфраструктури обіцяли опублікувати після 10 квітня.

Також нагадаємо, за вказівкою з Мінінфраструктури в “Украерорух” мають намір переписати Статут. З якому метою і чому це робиться за відсутності постійного керівництва, у міністерстві пояснити не можуть.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/exclusive/1724616-v-ukraerorusi-ne-spokiyno-pratsivniki-vtretye-vimagayut-zvilnennya-direktora”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top