МЗС України закликало ЄС ввести санкції проти екс-канцлера Німеччини Шредера

Ґергард Шредер
Ґергард Шредер
Клімкін переконаний, що Ґергард Шредер належить до найважливіших лобістів Путіна Об этом сообщает lady-week.in.ua со ссылкой на СМИ.


Міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав ЄС ввести санкції щодо екс-канцлера ФРН Ґергарда Шредера. Про це Клімкін заявив у інтерв’ю німецькому виданню Bild, оприлюдненому в понеділок, 19 березня.


За його словами, важливо запровадити санкції проти осіб, які займаються просуванням проектів Путіна за кордоном. «Ґергард Шредер — найважливіший лобіст Путіна в усьому світі. Тому слід перевірити, до яких дій у цій ситуації міг би вдатися Євросоюз», — наголосив глава українського МЗС.


Тим часом депутат Європарламенту від Німеччини Ельмар Брок теж висловив обурення діями Шредера щодо співпраці з російськими компаніями. «Те, що колишній канцлер Німеччини зараз представляє інтереси Путіна — скандал. І дивно, що це досі не мало наслідків», — наголосив Брок у коментарі для Bild.«Минулого тижня американське ділове видання The Wall Street Journal в одній зі статей назвало німецького екс-канцлера «найважливішим олігархом Путіна».


Після того, як 2005 року Шредер залишив посаду канцлера ФРН, він став головою наглядової ради проекту «Північний потік». Пізніше політик очолив і раду компанії «Північний потік-2», а також раду директорів підконтрольної державі російської енергетичної компанії «Роснефть».


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/incidents/mzs-ukrajini-zaklikalo-jes-vvesti-sankciji-proti-eks-kanclera-nimechchini-shredera-482136.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top