У Рівному хочуть перейменувати вулицю з російською назвоюЗокрема, виявилося, що хоч скрізь на табличках на будинках і в деяких документах написана назва вулиці у Басовому Куті – Малорівненська, Об этом сообщает newspravda.in.ua со ссылкой на СМИ.


насправді у місті такої вулиці не існує.Натомість є


вулиця Малоровенська.І саме ця назва внесена до Єдиного реєстру назв вулиць України.


Заступник начальника міського управління містобудування та архітектури Василь Мельник каже, що на невідповідність назви вулиці звернули увагу при видачі вихідних даних та будівельних паспортів на нерухомість:


Зараз, оскільки здійснюється державна реєстрація електронна, то коли, умовно, людина хоче переписати, подарувати якийсь об’єкт нерухомого майна, є необхідність так само вирішити питання і з землею.

І ось до мене зверталися, здається, троє людей, стосовно того, що коли вони почали здійснювати дії з об’єктами права власності, нотаріуси не беруть документи через те, що у праві власності на об’єкт нерухомого майна стоїть назва вулиці Малоровенська, а у документах на землю вказана адреса – Малорівненська.За словами Василя Мельника, при перйменуваннях вулиць на це ніхто не звернув уваги. І нині навіть реєстрація у людей – на вулиці Малорівненській.


Нині управління містобудування та архітектури підготувало проект рішення міськради про перейменування вулиці Малоровенської, щоб мешканцям міста було легше оформляти документи. Його розглянуть на одній з найближчих сесій міськради.


Втім, Василь Мельник каже, що таких вулиць у місті, у назвах яких є невідповідність у документах, чимало. Тож нині він доручив усі їх знайти, щоб перейменувати.
Мирослава Опанасик Радіо Трек

Джерело статті: “http://radiotrek.rv.ua/news/u_rivnomu_hochut_pereymenuvaty_rosiyskomovnu_vulytsyu_220792.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2018. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top