Німецька коаліціада: Вільна демократична партія готова іти на поступки

Лідер Вільної демократичної партії Німеччини Крістіан Лінднер
Лідер Вільної демократичної партії Німеччини Крістіан Лінднер
За свою поступку Вільна демократична партія буде вимагати скасування «податку солідарності» Об этом сообщает tp0612.in.ua со ссылкой на СМИ.


Лідер Вільної демократичної партії (ВДП) Німеччини Крістіан Лінднер заявив у вівторок, 7 листопада, про те, що його політична сила готова погодитися із меншим, ніж вони хотіли б, скороченням податків на доходи. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.


Лінднер зазначив, що ВДП не зможе досягнути цілі скорочення податків на 30-40 млрд євро, як обіцяла дана партія під час передвиборчої програми.


Тим самим такий крок назад посилює шанси на успішне формування трипартійної коаліції за участю ХДС/ХСС і Союзу 90/Зелені.


Однак при цьому ВДП вимагатиме від майбутніх можливих партнерів по коаліції після своєї поступки щодо меншого скорочення податків на доходи скасувати «податок солідарності». Даний податок був запроваджений після приєднання до ФРН Східної Німеччини в 1990 році для підтримки нових бідніших регіонів єдиної країни.


Нагадаємо, 6 листопада у Німеччині стартував новий раунд переговорів між політичними партіями, які намагаються сформувати коаліційний уряд.


Раніше канцлер ФРН Ангела Меркель визнала, що перед трьома партіями в наступні дні стоять важкі переговори. Однак при цьому, на її думку, сторони можуть прийти до спільної позиції, якщо будуть намагатися і докладуть до цього максимум зусиль.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/nimecka-koaliciada-vilna-demokratichna-partiya-gotova-iti-na-postupki-449928.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2018. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top