Семенченко пояснив, чому Україні не підходить мажоритарка

Ті, хто справді готові боротися за людей, не мають жодного шансу пробитися у Раду, — родить висновок депутат від «Самопоміч» Об этом сообщает dni.in.ua со ссылкой на СМИ.


Семен Семенченко, депутат партії «Самопоміч», прокоментував «Главкому», чому в Україні мажоритарна система не має шансів працювати правильно.


Політик зазначає, що хоча ця система і працює у деяких країнах, але Україна – «не Штати і не Франція».


Семенченко звертає увагу на той факт, що в Україні середня зарплата дуже низька, більшість вибирає гречку і голосує за тих, хто побудував дитячий майданчик, у кого багато реклами.


«А ті, хто справді готові боротися за людей – волонтери, добровольці, невеликі підприємці, – не мають жодного шансу пробитися», — резюмує він.


Раніше повідомлялося, що намагання прийняти новий законопроект про виборчу систему з відкритими списками на останньому пленарному тижні виявились марними.


Запровадити систему з відкритими списками і прибрати потенційно корупційну мажоритарку, яку звинувачують в усіх бідах, – це зобов’язання брала на себе ще коаліція, сформована в 2014-му році.


Щось схоже на систему з відкритими списками депутатам вдалося запровадити на місцевих виборах у 2017-му. Проте неякісно підготована система в процесі використання викликала плутанину і купу нарікань.


Думки депутатів з інших партій щодо майбутніх парламентських виборів читайте тут: Відкриваємо списки. П’ять головних запитань про виборчу реформу


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/semenchenko-poyasniv-chomu-dlya-ukrajini-ne-pidhodit-mazhoritarka--449330.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2018. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top