Автоматизовані парковки дозволять Києву заробляти 2,7 млрд грн на рік


Сьогодні Київ задихається від кількості машин. У місті катастрофічно не вистачає парковочних місць. І все через те, що "Київпарксервіс", розташовуючи 90 тис. паркомісць, перераховує до бюджету кошти лише за 20 тис., вважають в партії "Рух за реформи".

На думку лідера партії "Рух за реформи" Сергія Думчева, місто має відмовитися від паркувальників. Необхідно прибрати людський чинник і автоматизувати системулише так столиця зможе не лише позбавитися від пробок, але й істотно запрацювати.

"У Києва зареєстровано більше 1,5 млн автомобілів,говорить Сергій Думчев.Вартість парковки в середньому 10 грн./год. Якщо рахувати, що в день паркується хоча б половина машин, місто зможе заробити 2,7 млрд грн. на рік. Але для цього потрібно прибрати з вулиць паркувальники, зробити в центрі міста систему автоматизованою і перевести на безготівковий розрахунок через термінали, SMS або Інтернет. А також збільшити штраф за несплату парковки. Якщо все буде прозоро, ми уб'ємо двох зайців: позбавимо Київ від пробок і отримаємо додаткові бюджетні кошти".http://gazeta.ua/articles/kiev-life/_avtomatizovani-parkovki-dozvolyat-kiyevu-zaroblyati-27-mlrd-grn-na-rik/648611
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top