На Запоріжжі за хабар затримали голову районного антикорупційного бюроВ місті Мелітополь Запорізької області міліціонери затримали за вимагання хабара одного з місцевих депутатів та голову антикорупційного бюро.

"Співробітники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю спіймали на хабарі депутата міської ради та керівника місцевої організації "Антикорупційний комітет". Депутат міської ради від Комуністичної партії та головний районний антикорупціонер вимагали неправомірну вигоду у розмірі десять тисяч доларів США від виконуючого обов'язки міського голови Мелітополя. У таку суму вони оцінили зняття з порядку денного сесії міськради проекту рішення про дострокове припинення повноважень посадовця", - повідомили в Запорізькій обласній міліції.

Чоловіків затримали на гарячому, коли прийняли вісім тисяч доларів.http://gazeta.ua/articles/np/_na-zaporizhzhi-za-habar-zatrimali-golovu-rajonnogo-antikorupcijnogo-byuro/627464
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top