У Запоріжжі зниклу 16-річну дівчину знайшли у бетоні


Зниклу 11 березня студентку запорізького вишу знайшли закатаною у бетон у підвалі приватного будинку.

Про це повідомляє "Укрінформ".

"Тіло неповнолітньої студентки знайшли в одному з приватних дворів Шевченківського району Запоріжжя. Воно знаходилося під шаром бетону. В інтересах слідства, інші обставини смерті загиблої поки що розголошенню не підлягають", - розповіли в Запорізькому обласному управлінні внутрішніх справ.

За словами друзів 16-річної загиблої, дівчина приїхала до Запоріжжя з Вільнянська. Тут вона вступила у Класичний приватний університет, але на заняттях була досить рідко.Сусанна мріяла про кар'єру моделі або актриси.

"Вона брала активну участь у кастингах, була веселою і чуйною. З 11 березня цього року, її більше ніхто не бачив, а мобільний телефон був відключений", - сказала подруга загиблої.

Будинок, в якому виявлено тіло дівчини, здавався в оренду. Після того, як його звільнили тимчасові наймачі, хазяїн домоволодіння, оглядаючи його, виявив у підвалі новий цементний шар, від якого поширювався характерний запах.

Правоохоронці, які прибули на виклик, знайшли під шаром цементу тіло Сусанни.

За цим фактом порушено кримінальну справу за ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).http://gazeta.ua/articles/np/_u-zaporizhzhi-zniklu-16richnu-divchinu-znajshli-u-betoni/631233
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 43 канал Винница - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top